Recepty

PURITY VISION BIOKOKOSÁK kulinářské tipy:

 

  • Pečete chleba? Zkuste do receptury místo másla či stolního oleje přidat  PURITY VISION Kokosový olej. Jemná chuť a lahodná křehkost pečiva vás určitě nadchne.

 

  • Rychlý a delikatesní recept: Oloupané půlené brambory vydatně potřete PURITY VISION Kokosovým olejem a dejte péct do trouby na cca 40 minut (po 20 minutách otočte, aby se opékaly i z druhé strany). Po upečení ozdobte bylinkami a osolte mořskou solí, nebo třeba pálivou kořenící pastou. Biokokosák dodá pečeným bramborům chuť exotiky. Opravdová mňamka.

 

  • Grilujete? Vyzkoušejte PURITY VISION Kokosový olej jako základ do grilovacích past a směsí. Tip na originální grilovací směs: Pro nový rozměr chuti smíchejte PURITY VISION Kokosový olej, sůl a trochu nasekané citronové trávy.

 

  • PURITY VISION Kokosový olej ocení i děti, stačí rozpustit lžičku kokosového oleje na oblíbené obilné kaši. Okouzlí je oříšková kokosová chuť a nový zážitek.

 

V našich krajích máme chuť kokosu spojenou spíš se sladkostmi. Kokosový olej se ale výborně hodí i do kořeněných, slaných či ostrých pokrmů, kterým dodá jedinečnou chuť. Zkuste třeba přidat kokosový olej do majonézy.


Kontakt

Natures Care CZ s.r.o.
+420 773 628 872